Bir End sorumlusu ile görüşün 0216 574 15 33
Başlayın Giriş Blog
Başlangıç - END POS Satış Sistemi

END GÖSTERGE PANELİ

Yeni iş merkeziniz.

BAŞLAYIN

İşletmenizi parmaklarınızın ucunda tutun

Önemli verilere ve güçlü araçlara erişmek için her yerden herhangi bir bilgisayardan End Kontrol Panelinizde oturum açın.

Bir bakışta bilgiler

Gerçek zamanlı raporlar size saatlik satışları gösterir. Günlük işinizin zamanlarını karşılaştırın ve daha fazlasını nasıl satabileceğinizi görün.

Daha fazla iş zekası araçları

Kolay stok yönetimi için ürün gruplarını içe aktarın, çalışanların yetki izinlerini belirleyin ve sisteminizi özelleştirin.

Bilgisayarınızdan ödeme alın

End Terminali ile saniye içinde kart ödemelerini girin - hiçbir kart okuyucu veya uygulama gerekli değildir.

ÖZELLİKLER

Raporlarla işinizi daha iyi bilin.

End Gösterge Tablosu, hızlı bilgi ve gelişmiş satış raporları sağlar. End hesabınızla birlikte ücretsiz olarak sunulan iş zekası yazılımıdır.

Takibi kolaylaştırır

Tüm işlemlerinizi ve satışlarınızı kolayca görün. Her satış ilerlemesini takip edin borcu olan müşterileri görün ve kimin borcunu ödemiş olduğunu bilin.

Anlaşılır veriler

End Analitik, sayılarınızın anlaşılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Tablolar ile uğraşmak zorunda kalmanız gerekmez End Analitik verileri parçalayıp hesaplayıp hızlı bir şekilde gösterebilir.

Satışlarınızı her yerden görmek için ücretsiz Kontrol Paneli uygulamasını indirin.

End Gösterge Paneli ve satış uygulaması, Android cihazınızda size gerçek zamanlı satış verileri verir. Satışları zamanla birden fazla yer ile karşılaştırın ve popüler olarak hangi öğelerin satıldığını her zaman bilin.

END POS Google Play

Gösterge ekranınız ile daha fazla iş yapın.

End Gösterge ekranı size yalnızca raporlar vermekten fazlasını sunar. End Terminal ile ödeme alın, envanterinizi yönetin, müşteri promosyonları oluşturun, randevuları oluşturun ve daha pek çok şey yapın.

İşinizi büyütmeye yardım edelim

Satış ekibimiz, operasyonlarınızı basitleştirebilir ve iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru çözümü sunabilir.

İletişime geçin